Страховий ринок

Фінансові основи страхової діяльності
 

Облако тегов

аналітична аудитора аудиторський аудиторського аудиту бухгалтерської висновку достовірність економічного законодавства звіт звітності обліку обставини операцій перевірки результатами суб'єкта фірми частина


 

Аудиторський висновок.

За результатами проведеної перевірки складається звіт, тобто аудиторський висновок. Згідно Тимчасовим правилам аудиторської діяльності в Російській Федерації, затвердженим Указом Президента РФ від 22 грудня 1993 р. № 2263, висновок повинен складатися з трьох частин — ввідною, аналітичною і підсумковою.

Ввідна частина включає: найменування страхової організації і опис роботи експертів, відомостей про нього, дата вступу матеріалу на дослідження, обставини аудиту і витікаючі дані, що мають значення для дачі висновку.

Аналітична частина є звітом аудиторської фірми економічному суб'єктові про загальні результати перевірки стану внутрішнього контролю, бухгалтерського обліку і звітності економічного суб'єкта, а також дотримання економічним суб'єктом законодавства при здійсненні фінансово-господарських операцій.

Аналітична частина повинна включати назву і кому вона адресована.

Аналітична частина має бути озаглавлена "Звіт аудиторської фірми" і адресована виконавському органу, що здійснює функції управління економічним суб'єктом.

Тут наводяться перевірена фінансова інформація, період, за який проводилася перевірка, і в загальному вигляді описується її хід. Викладаються результати аудиту, дається опис недоліків у веденні бухгалтерського обліку, здійсненні фінансових і господарських операцій при складанні бухгалтерської (фінансовою) звітності і відрізняються порушення законодавства РФ, а також пропонуються рекомендації по усуненню виявлених недоліків, по вдосконаленню обліку і системи внутрішнього контролю в аудируемой фірмі.

Підсумкова частина аудиторського висновку повинна містити думку незалежного аудитора (аудиторської фірми) про достовірність бухгалтерської (фінансовою) звітності, про відповідність її загальноприйнятим принципам бухгалтерського обліку і звітності, що діють в Російській Федерації, а також про відповідність досконалих клієнтом операцій вимогам чинного законодавства.

При складанні аудиторського висновку аудиторська фірма повинна брати до уваги всі істотні обставини, встановлені в результаті аудиту бухгалтерської звітності економічного суб'єкта. Істотними визнаються обставини, що значно впливають на достовірність бухгалтерської звітності економічного суб'єкта.

Підготовці аудиторського висновку передує складання звіту за результатами перевірки відповідно до стандарту "Письмова інформація аудитора керівництву економічного суб'єкта за результатами проведення аудиту". У звіті аудитора вказуються помилки і спотворення, які надають або можуть зробити істотний вплив на достовірність бухгалтерської звітності. Звіт аудитора представляється разом з аудиторським висновком.

Підготовка аудиторського висновку здійснюється відповідно до федерального стандарту "Аудиторський висновок по фінансовій звітності".



Звіт про рух грошових коштів

"Звіт про рух грошових коштів" (ф. 4—страх. ) формується по страховій (поточною), інвестиційній і фінансовій діяльності. Виділяється наступні показники: • залишок грошових коштів на початок року; поступило грошових коштів —...
Нарахування амортизації об'єктів основних засобів

Амортизація основних засобів може вироблятися одним з вказаних способів: • лінійним. • списання вартості пропорційно об'єму наданих страхових послуг. • зменшуваного залишку; • списання вартості по сумі чисел років терміну...

Оперативне планерування діяльності філій страхових організацій

Для філій страхових організацій доцільно проводити оперативне фінансове планерування на основі бюджетування, тобто побудови системи бюджетів підрозділів. Вихідними параметрами оперативного фінансового планерування є розрахунки по зростанню клієнтської бази на основі...

Дивіться також



Сравнітедьниє характеристики компетенції дослідного і нового страхового агентів

На мал. 11. 2 і 11. 3 розглянуті компетенції нового і дослідного страхових агентів. Мал. 11. 2. Сфери компетенції нового страхового агента Особиста організованість: - індивідуальне планерування професійної діяльності -...